Фотогалерея

Учасники обласного конкурсу малюнків “Охорона праці очима дітей”. Ці роботи надіслані до Головного управління Держпраці у Херсонській області.

До Міжнародного Дня Безпечного Інтернету учні 2 класу (кл. керівник Смирнова Г.В.) пройшли успішно тестування та отримали свідоцтва “Кіберсвіт під контролем” на платформі Всеосвіта.

19 січня 2022 року в нашому закладі відбулися змагання з волейболу серед ЗЗСО: Михайлівський ліцей – Новомиколаївський ліцей. Результати: І місце Михайлівський ліцей (юнаки і дівчата).

21грудня 2021 року до здобувачів освіти молодших класів завітав Святий Миколай. Родинні новорічні свята в старших класах відбулися з 22-24 грудня в межах свого класу.

У нашому освітньому закладі з 10 грудня по 10 січня 2022 року пройшов місячник “Бути здоровим – класно!”. В рамках місячника відбулися години спілкування про правила здорового способу життя, здорове харчування, про вплив шкідливих звичок на організм людини. На практичних заняттях з фізкультури та основ здоров”я учні спостерігали вплив фізичних вправ на здоров”я та фізичний розвиток дитини. Для батьків були надані консультації щодо створення безпечних умов виховання дітей у побуті. Вчителі початкових класів провели хвилинки здоров”я на свіжому повітрі та виставку малюнків “Я обираю здоров”я!”.

19 грудня 2021 року категорійні учні нашого закладу відвідали Новорічну виставу в місті Херсон в драматичному театрі ім.М.Куліша

Учні 2 класу з класним керівником Смирновою Г.В. долучились до Всеукраїнських акцій “Годівничка” і “Нагодуй птахів взимку”. Тепер в горішнику нашого ліцею з”явилися їдальні для зимуючих пташок.

07 грудня 2021 року здобувачі освіти 1, 2, 3, 4-Б, 6, 10, 11 класів Михайлівського ліцею долучились до Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики “Новорічна композиція” і “Український сувенір”. 17 робіт відправили до обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Участь команди Михайлівського ліцею в районних змаганнях з волейболу

Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2021-22 р., з стрільби кульової серед юнаків та дівчат 2004 р. народження і молодше в селі Новомиколаївка. Командне ІІ місце, особиста перемога: ІІ місце Шеремет С. – 11 клас і Джуга Л. – 11 клас.

З 13 грудня по 17 гудня 2021 року в нашому ліцеї пройшов тиждень правознавства та превентивного виховання “Бережи мене, мій законе”: правова вікторина “Права та обов”язки в нашому житті” ( 9 клас, бібліотекар Сидоренко Н.І.), практичне заняття “Захист прав споживача” ( 6 клас, вч. історії і правознавства Шафрановська Л.Я.), круглий стіл “Знаємо та реалізуємо свої права” ( 9 клас , соц.педагог Чорна Д.С., психолог Кістрін В.П.), практичне заняття та обговорення соціальних відеороликів “Я – дитина маю право на …” ( 4-Б кл., соц.педагог Чорна Д.С.), круглий стіл “Адміністративна та кримінальна відповідальність” (10 клас, вч. історії і правознавства Шафрановська Л.Я.), Всеукраїнський урок права “Права людини” (2 клас, Смирнова Г.В.).

В рамках Тиждня толерантності і добрих справ “До серця йде лиш те, що йде від серця” відбулися уроки гарної поведінки, години спілкування “Ставлення людини до людини”

Вперше, 19 жовтня 2021 року. в нашому закладі відзначили День відповідальності в Україні та вшанували пам”ять Б.Гаврилишина, який став автором Декларації відповідальності людини

Учасники дев”ятого Всеукраїнського проєкту “Як дорогу перейти?”

04 жовтня 2021року – Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від благодійного фонду “Щаслива лапа”

01 жовтня 2021 року – урок доброти і поваги до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Всеукраїнський тематичний тиждень 20.09.-24.09.2021 року “Стоп БУЛІНГ!”

Благодійна акція для онкохворих дітей “25 здавай – дітям допомагай”. Було зібрано і перераховано монеток номіналом 25 копійок 614 гривень.

Олімпійський тиждень “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі” з 06.09. – 10.09.2021 року: лінійка з нагоди відкриття Олімпійськог тижня “Майбутні оліипійці”, олімпійський урок “Спортивні рекорди незалежної України”, спорт Challenge “У здоровому тілі – здоровий дух!”, квест “Time for sport”.

08 вересня 2021 року День грамотності: 2 клас (Кл.керівник Смирнова Г.В.) – інформаційна хвилинка “Грамотна – успішна особистість”, 8 клас: (Кл. керівник Стьопіна Н.В.) – вікторина”Розум – скарб людини”, 6 клас (вчитель Стьопіна Н.В.) – вікторина “Людина. Грамотність. Успіх”

01 вересня 2021 року – День знань в Михайлівському ліцеї.

11 червня 2021 року свої перші документи- свідоцтва про здобуття базової середньої освіти отримали ліцеїсти 9 класу (класний керівник Горун О.О.).

8 червня 2021 року в нашому ліцеї відбулися в рамках святкування Дня захисту дітей Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів “Рух – це здорово!”

01 червня 2021 року розпочалося святковою лінійкою присвяченою до Дня захисту дітей. Були нагороджені учні, класи і класні керівники за активну участь в житті класу і школи

Ось і пролунав 31 травня 2021 року останній дзвоник в нашому ліцеї!..

20 травня 2021 року в нашому закладі відбувся день Цивільної оборони з практичним заняттям з евакуації

Нагородження переможців, учасників у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”, керівник Стьопіна Н.В.

8 клас
11 клас
1 клас
4 клас
5 клас
3-Б клас
2 клас

21 травня 2021 року в Михайлівському ліцеї пройшов єдиний національний урок “Будь помітним на дорозі!”

2 клас
4 клас
1 клас
3-Б клас
10 клас

14 травня 2021 року в нашому закладі до Дня Європи в Україні пройшли заходи: “Європейський калейдоскоп” – 8 клас (кл.керівник Домарацька Т.Б., майстер -клас “Прапор ЄС” – 4 клас (кл.керівник Михальченко С.С.), вікторини “Країнами Європи” – 9 клас; “Європейські перегони” – 7 клас ( підготувала педагог-організатор Смирнова Г.В.).

7-8 травня 2021 року День пам”яті та примирення… Вічна слава героям…

26 квітня 2021 року – 35 – річниця Чорнобильської трагедії…

Керівник гуртка Кістрін І.С. провела урок пам”яті “Чорнобиль – біль і трагедія українського народу”. Педагог-організатор Смирнова Г.В., класний керівник 4 класу Михальченко С.С. разом з учнями 4 класу вшанували пам”ять всіх загиблих під час Чорнобильської катастрофи хвилиною пам”яті “Чорнобиль – не минулого часу…”

22 квітня 2021 року в нашому закладі до Міжнародного Дня Землі з учнями 4 класу відбулася екологічна гра “Земля – наш спільний дім!”.

Асистент учителя Антонюк Н.П. з учнями 2 класу провела вікторину “День Землі”. Другокласники активну участь брали у виставці малюнків “День Землі – зелене свято!”. Учні 4 класу з класним керівником Михальченко С.С. та педагогом-організатором Смирновою Г.В. долучилися до акції “Зелена весна – 2021” до Дня довкілля, учні висадили на клумбах квіти ірисів, фіалок, хризантем, висіяли насіння квітів чорнобривців, матіоли, бальзаміну. Квітне наша школо!

7 квітня 2021 року до Всесвітнього дня здоров”я учні, батьки, педагоги Михайлівського ліцею залучились до флешмобу “Здоров”я – найцінніший скарб!” Будьте здорові!

До Дня дитячої книги шкільний бібліотекар Сидоренко Н.І. провела з учнями 2 класу гру-конкурс “Відкриває двері казка”, з учнями 3-А класу “Чи знаєте ви казки?”, з учнями 3-Б класу “З якої казки уривок?”

До Дня Землі вчитель біології, керівник екологічного гуртка Кістрін І.С. провела екологічну гру “Від матінки Землі!” з учнями 6, 7 класів.

Участь учениці 5 класу Кістрін Аріни в творчій акції “Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви” – “Мій перший вірш написаний в окопі” (керівник Стьопіна Н.В.).

17 березня 2021 року команда переможців дівчат Михайлівського ліцею відвідала обласні змагання з баскетболу в м.Каховка

Взяли участь учні 1 класу (керівник Твердохліб Л.В.), учні 2 класу (керівник Лісова Т.С.), учні 3-А класу (керівник Мороз Т.С.), учні 4 класу (керівник Михальченко С.С.), учні 5, 6, 7, 9 класів (керівник Рубан О.Ф.).

09 березня 2021 року в Михайлівському ліцеї відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат Новомиколаївського і Михайлівського ліцеїв. І місце – Михайлівський ліцей (юнаки і дівчата), ІІ місце – Новомиколаївський ліцей (юнака).

Шкільне життя

10 клас
Патріотична година спілкування “Афганістан болить в моїй душі”